Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

BARANOWICE-FORTECA 1 – 7 (1-1)

20 października, 2008 |

Nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo nad drużyną LKS BARANOWICE  7 – 1 (1-1) po bramkach: Maciek Wieczorek x 3, Łukasz Olszewski x 2, Marek Gąsior, Artur Bieniek. Mecz ten zaczął się dość niefortunnie dla nas gdyż po upływie kilku minut gry straciliśmy przypadkową bramkę. Z minuty na minutę FORTECA przeważała więcej była w posiadaniu piłki i pod koniec pierwszej połowy po efektownej akcji i golu Artura Bienka wreszcie wyrównaliśmy wynik meczu. W drugiej połowie na boisku sytuacja się nie zmieniała a efektem naszej ogromnej przewagi oraz dobrej gry w naszym wykonaniu były zdobywane kolejne bramki. Wynik cieszy, gramy dalej.Skład Fortecy:Rugor-Garbacz(Semieniuk),Pieczka,Lubszczyk(Tracz),Szypuła-Gasidło,Olszewski(c),Kąsek(Szczesny),Bieniek-Gąsior,Wieczorek.Rezerwa:Tecław(Gk).