Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

DERBY dla Świerklan. FORTECA nr 1 w GMINIE

10 sierpnia, 2008 |

I już po emocjach. FORTECA Świerklany w wielkim stylu odniosła zwycięstwo z sąsiadami zza miedzy 5-1 (1-0) po bramkach Daniela Lubszczyka,Marka Gąsiora,Piotra Pastuszaka,Dawida Gasidło i Adriana Dulbińskiego.. Mecz ten w pierwszej połowie był wyrównany, lecz to FORTECA miała więcej okazji do zdobycia bramek a zdobyła jednak tylko jedną. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze podjęli walkę zdołali wyrównać wynik meczu na 1-1, lecz z biegiem czasu to FORTECA objęła przewagę i po wykonaniu kilku perfekcyjnych kontr zawodników Świerklan worek z bramkami otworzył się na naszą korzyść. Mecz ten w opinii kibiców zasłużenie wygraliśmy za co dziękujemy naszym zawodnikom bo derby to jest coś wielkiego w piłce nożnej.Forteca zagrała w składzie:Rugor-Pieczka,Tracz,Lubszczyk,Szypuła-Gasidło,Olszewski(c),Wieczorek,Bieniek-Gąsior(Dulbiński),Pastuszak. Rezerwa:Tecław(Gk),Garbacz,Semieniuk,Milewski,Kąsek.