Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

FORTECA-ENERGETYK ROW RYBNIK 2:0 (0:0)

15 listopada, 2008 |

W święto niepodległości Forteca Świerklany w zaległym meczu zdobyła kolejne trzy punkty pokonując rezerwy 3-cio ligowego ROWu Rybnik 2 : 0 po bramkach Daniela Lubszczyk oraz Marka Gąsior. Mecz ten wzbudzał sporo emocji ponieważ drużyna z Rybnika przyjechała do Świerklan z nastawieniem zdobycie 3 punktów co było widoczne po ogłoszeniu składu zespołu gości. Jednak boisko wszystko zweryfikowało wygrała drużyna bardziej ambitna oraz doświadczona, na wyróżnienia zasługuje gra naszej lini defensywy oraz bramkarza. W meczu zarówno Energetyk jak i Forteca stworzyły sporo sytuacji bramkowych, mecz był wyrównany do przerwy, po przerwie i zwłaszcza w końcówce meczu drużyna Janusza Należytego przejęła inicjatywę i zasłużenie zwyciężyła. Brawo trener, brawo zawodnicy. Skład Fortecy: Rugor-Garbacz, Pieczka, Lubszczyk, Szczesny(Semeniuk)-Wieczorek, Olszewski(c), Kąsek,Szypuła-Gąsior, Pastuszak. Rezerwa:Ucher(gk), Brychcy, Klyta.