IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO!!!!

1 kwietnia, 2012 |

7:0

W niedzielne popołudnie mimo niesprzyjających warunków pogodowych Forteca rozgrzała kibiców swoją grą. Dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń i dużych emocji.

Już po 5 minutach gry prowadziliśmy 2-0! W 3 minucie bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Karola Hoły, zdobył Adam Wrzask. Dwie minuty później, rzut karny wykorzystał Szymon Uliarczyk.
Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 30 minuty, kiedy gola zdobył Maciej Wieczorek.
Forteca poszła za ciosem i w 41 minucie było już 4-0, po fantastycznym uderzeniu Kamila Kuczoka z ok. 25 metrów!

Po przerwie Forteca nadal kontrolowała przebieg spotkania. W 50 minucie bramkę z rzutu karnego ustrzelił dla nas Adam Ucher. Zawodnicy gości dzielnie walczyli do końca i czekali na swoje okazje. Gdy już do takich dochodziło bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Dawid Ucher.
W 70 minucie bramkę na naszą korzyść zdobył Bartłomiej Sikorski, a siódmą bramkę w 90 minucie zdobył Mariusz Gruszczyk.

Dzięki temu zwycięstwu umocniliśmy się na pozycji lidera i mamy już 9 punktów przewagi nad Syrynią i zespołem z Krzyżanowic!

Podziękowania należą się również kibicom, którzy jak zwykle żywiołowo dopingowali swoich piłkarzy.

Warto dodać również, iż wczorajsze spotkanie prowadził sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie), który w sobotę sędziował mecz Ekstraklasy Lech Poznań – Cracovia.