Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

21 finał WOŚP – WYNIKI

7 stycznia, 2013 |

Grupa A godz. 8:00 

1. START MSZANA 3m 9 pkt

2.  LKS RÓJ I 3m 6 pkt

3. BAGIENKO WODZISŁAW  3m 3 pkt

4. OSTROWSKI II RYBNIK 3m 0 pkt (zespół nie dojechał)

8:00 BAGIENKO WODZISŁAW- OSTROWSKI II RYBNIK  5:0 (wo)

8:10 LKS RÓJ I – START MSZANA 1:3

8:20 BAGIENKO WODZISŁAW- START MSZANA 1:2

8:30 LKS RÓJ I -OSTROWSKI II RYBNIK 5:0 (wo)

8:40 START MSZANA- OSTROWSKI II RYBNIK 5:0 (wo)

8:50 BAGIENKO WODZISŁAW – LKS RÓJ I 1:9

 

Grupa B – godz. 9:00

1. PĘDZĄCE IMADŁA 3m 7 pkt

2. SEMI NOSIADEK 3m 6 pkt

3. OSTROWSKI I RYBNIK 3m 4 pkt

4. LKS RÓJ II 3m 0 pkt

9:00 OSTROWSKI I RYBNIK – LKS RÓJ II 3:1

9:10 SEMI NOSIADEK – PĘDZĄCE IMADŁA 1:3

9:20 OSTROWSKI I RYBNIK -PĘDZĄCE IMADŁA 3:3

9:30 SEMI NOSIADEK – LKS RÓJ II 2:1

9:40 PĘDZĄCE IMADŁA – LKS RÓJ II 2:1

9:50 OSTROWSKI I RYBNIK – SEMI NOSIADEK 0:5

 

Grupa C – godz. 10:00

1. FORTECA II ŚWIERKLANY 3m 7 pkt

2. . PŁOMIEŃ POŁOMIA 3m 7 pkt

3. POLONIA MARKLOWICE 3m 3 pkt

4. NOWINY RYBNIK 3m 0 pkt

10:00 POLONIA MARKLOWICE – NOWINY RYBNIK 3:1

10:10 PŁOMIEŃ POŁOMIA – FORTECA II ŚWIERKLANY 0:0

10:20 POLONIA MARKLOWICE – FORTECA II ŚWIERKLANY 0:1

10:30 PŁOMIEŃ POŁOMIA – NOWINY RYBNIK 1:0

10:40 FORTECA II ŚWIERKLANY – NOWINY RYBNIK 7:0

10:50 POLONIA MARKLOWICE – PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:4

 

Grupa D – 11:00

1. FORTECA I ŚWIERKLANY 3m 9 pkt

2. MKS RADZIEJÓW 3m 6 pkt

3. JUNIOR TEAM 3m 3 pkt

4. ORZEŁ JANKOWICE 3m 0 pkt

11:00 FORTECA I ŚWIERKLANY – ORZEŁ JANKOWICE 2:0

11:10 JUNIOR TEAM -MKS RADZIEJÓW 0:1

11:20 FORTECA I ŚWIERKLANY – MKS RADZIEJÓW 2:0

11:30 JUNIOR TEAM – ORZEŁ JANKOWICE 3:2

11:40 MKS RADZIEJÓW – ORZEŁ JANKOWICE 4:0

11:50 FORTECA I ŚWIERKLANY – JUNIOR TEAM 4:0

 

Z każdej grupy awans do dalszej części turnieju uzyskają dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Pary ćwierćfinałowe:

A1:B2 START MSZANA: SEMI NOSIADEK 1:3

A2:B1 LKS RÓJ : PĘDZĄCE IMADŁA 3:4

C1:D2 FORTECA II : MKS RADZIEJÓW 3:0

D1:C2 FORTECA I : PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:1

Zwycięzcy tych meczów zagrają w finale „każdy z każdym”.

Mecze od ćwierćfinałów będą odbywać 2x 7 minut.

Spotkania finałowe prowadzić będzie sędzia Magdalena Figura.

FINAŁY

SEMI NOSIADEK – FORTECA I ŚWIERKLANY 5:3

PĘDZĄCE IMADŁA – FORTECA II ŚWIERKLANY 7:3

SEMI NOSIADEK – FORTECA II ŚWIERKLANY 2:2

PĘDZĄCE IMADŁA – FORTECA I ŚWIERKLANY 0:4

FORTECA II ŚWIERKLANY – FORTECA I ŚWIERKLANY 0:6

SEMI NOSIADEK – PĘDZĄCE IMADŁA 2:1

 

TABELA

1 miejsce SEMI NOSIADEK 7 PKT

2. miejsce FORTECA I ŚWIERKLANY  6 PKT

3. miejsce PĘDZĄCE IMADŁA 3 PKT

4. miejsce  FORTECA II ŚWIERKLANY 1 PKT

 

 

Uwaga:

parkingi : zaleca się uczestnikom turnieju do skorzystania z dużego parkingu przed stadionem LKS FORTECA,
drużyny: FORTECY, Jankowic, Roja, Radziejowa, Połomi, Mszany, przebierają się na stadionie, w obiekcie FORTECY Świerklany w szatniach:

szatnia A – FORTECA I,II, szatnia B: – LKS RÓJ I,II , szatnia C: Płomień Połomia, Start Mszana, szatnia D: Orzeł Jankowice, MKS Radziejów

REGULAMIN TURNIEJU

Regulamin WOŚP  (plik do pobrania)

 

  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook