Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

IV KOLEJKA IV LIGI

22 sierpnia, 2013 |

W najbliższą sobotę(24.08) o godzinie o godz.17.00 zostanie rozegrana IV kolejka IV ligi, nasz zespół uda się do Katowic gdzie zmierzymy się z tegorocznym beniaminkiem ligi LGKS 38 PODLEŚIANKĄ.Zespól gospodarzy został założony w 1938r jego barwy zielono-czarno-czerwone.Trenerem zespołu jest Rafał Bosowski.Boisko znajduje się przy ulicy Sołtysia 25.Serdecznie zapraszamy.

LOGO PODLESIANKA 1:0

Bramka- Waniek 89. Sędziował: Bukowczan (Żywiec).
Składy:
PODELSIANKA:
Bartkiewicz – Koźniewski, Sarzała, Sobota, Niesyto (46. Waniek), Brehmer, Bubrowski, Sikora (60. Jurowicz), Rajman (80. Łoboda), Szostek (85. Gruszczyński), Michalski. Trener Rafał Bosowski.

FORTECA:
D. Ucher – Basik (75. Jóźwiak), Lubszczyk, Kozik, Sadowskim Kuczok, Szypuła, Zmuda (60. Skrzeczowski), Musiolik (70. K. Mrowiec), Uliarczyk, Wróblewski. Trener Sławomir Paluch.

Żółte kartki: Bubrowski, Brehmer, Niesyto, Gruszczyński – Lubszczyk, Kuczok, Uliarczyk.
Czerwona kartka: Kuczok (po meczu, za drugą żółtą)
W meczu IV kolejki nasz zespół pechowo stracił punkty w Katowicach przegrywając 0-1 z PODLEŚIANKĄ.Po przewadze naszego zespołu w pierwszej połowie spotkania i nie uznanej bramce S.MUSIOLIKA oraz dogodnych szansach SZ.ULIARCZYKA(strzał w poprzeczkę oraz obok słupka)i S.KOZIKA (po stałym fragmencie gry) do głosu doszli gospodarze.Bramkę tracimy znowu w ostatnich minutach meczu (89min) i punkty niestety zostały w Katowicach.