Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

FORTECA-GKS KATOWICE 24.05.2014 GODZ.17.00

21 maja, 2014 |

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców FORTECY na sobotni mecz IV ligi. Spotkanie rozpocznie się o godz.17.00 a FORTECA zagra z rezerwami GKS-u Katowice.Zespół gości aktualnie zajmuje z 34pkt 8 miejsce w tabeli.

W przerwie spotkania zostanie rozegrany konkurs rzutów karnych.Nagrody przygotował Poseł do Parlamentu Europejskiego Bogdan Marcinkiewicz.

2:1

0:1 – Chwalibogowski 25 minuta-wolny, 1:1 – Michalik 90+1 minuta, 2:1 – Wróblewski 90+2 minuta-głową.

Sędziował Wacław Bąk (Żywiec). Widzów 150.

FORTECA: Huzarewicz – Pająk, Sudoł (75. Michalik), Uliarczyk, Kuczok – Pastuszak (65. Szypuła), Radosław Żbikowski, Getler, Wróblewski – Musiolik (53. Zmuda), Robert Żbikowski. Trener Piotr HAUDER.

GKS II: Wierzbicki – Gruszczyński (78. Klimczak), Bajor, Konaszczuk, Kuciel – Cieszyński, Jeleń (82. Włóczyk), Śmigiel (90+3. Winnicki), Chwalibogowski – Ciku, Skrzypczak. Trener Jacek GORCZYCA.

Żółte kartki: Radosław Żbikowski, Robert Żbikowski.