Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyniki 2010-2011

Kolejka 30 - 18 czerwca - cze 18 2011
Włókniarz Nędza24Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów10Naprzód Czyżowice
Start Pietrowice Wielkie13Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce21Górnik Pszów
Silesia Lubomia25Forteca Świerklany
Rafako Racibórz21Płomień Połomia
Naprzód Syrynia41LKS Krzyżanowice
Borowik Szczejkowice08GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 29 - 11 czerwca - cze 11 2011
GKS 1962 Jastrzębie 21Rafako Racibórz
Rymer Rybnik14Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice61Start Pietrowice Wielkie
Jedność Jejkowice21Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice10Włókniarz Nędza
Płomień Połomia30Naprzód Syrynia
Forteca Świerklany11Czarni Gorzyce
Górnik Pszów41Borowik Szczejkowice
Kolejka 28 - 4-5 czerwca - cze 5 2011
Gwiazda Skrzyszów24LKS Krzyżanowice
Borowik Szczejkowice05Forteca Świerklany
Rafako Racibórz22Naprzód Syrynia
Start Pietrowice Wielkie46Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia14Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce41Rymer Rybnik
Górnik Pszów16GKS 1962 Jastrzębie
Włókniarz Nędza34Płomień Połomia
Kolejka 27 - 1 czerwca - cze 1 2011
Forteca Świerklany13GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Pszów23Rafako Racibórz
Rymer Rybnik61Borowik Szczejkowice
Naprzód Czyżowice01Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice21Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice30Start Pietrowice Wielkie
Płomień Połomia13Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia20Włókniarz Nędza
Kolejka 26 - 28-29 maja - maj 29 2011
Silesia Lubomia31LKS Krzyżanowice
Borowik Szczejkowice10Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów21Naprzód Syrynia
Start Pietrowice Wielkie21Płomień Połomia
Czarni Gorzyce21Jedność Jejkowice
GKS 1962 Jastrzębie 40Rymer Rybnik
Górnik Pszów20Forteca Świerklany
Rafako Racibórz11Włókniarz Nędza
Kolejka 25 - 21-22 maja - maj 22 2011
Forteca Świerklany41Rafako Racibórz
Płomień Połomia20Silesia Lubomia
Rymer Rybnik11Górnik Pszów
Naprzód Czyżowice04GKS 1962 Jastrzębie
Jedność Jejkowice50Borowik Szczejkowice
LKS Krzyżanowice31Czarni Gorzyce
Naprzód Syrynia21Start Pietrowice Wielkie
Włókniarz Nędza21Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 24 - 14-15 maja - maj 15 2011
Start Pietrowice Wielkie16Włókniarz Nędza
Silesia Lubomia12Naprzód Syrynia
Borowik Szczejkowice06LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany01Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce11Płomień Połomia
Górnik Pszów41Naprzód Czyżowice
Jedność Jejkowice10GKS 1962 Jastrzębie
Rafako Racibórz23Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 23 - 7-8 maja - maj 8 2011
Płomień Połomia32Borowik Szczejkowice
Naprzód Czyżowice31Forteca Świerklany
Rymer Rybnik01Rafako Racibórz
Jedność Jejkowice14Górnik Pszów
LKS Krzyżanowice32GKS 1962 Jastrzębie
Naprzód Syrynia50Czarni Gorzyce
Włókniarz Nędza20Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów41Start Pietrowice Wielkie
Kolejka 22 - 3 maja - maj 3 2011
Rafako Racibórz33Start Pietrowice Wielkie
Silesia Lubomia10Gwiazda Skrzyszów
Czarni Gorzyce00Włókniarz Nędza
Borowik Szczejkowice04Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik31Naprzód Czyżowice
Płomień Połomia11GKS 1962 Jastrzębie
Forteca Świerklany21Jedność Jejkowice
Górnik Pszów23LKS Krzyżanowice
Kolejka 21 - 30 kwietnia/1 maja - maj 1 2011
Płomień Połomia21Górnik Pszów
Gwiazda Skrzyszów13Czarni Gorzyce
Start Pietrowice Wielkie10Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice15Rafako Racibórz
Jedność Jejkowice21Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia05GKS 1962 Jastrzębie
Włókniarz Nędza21Borowik Szczejkowice
LKS Krzyżanowice13Forteca Świerklany
Kolejka 20 - 23 kwietnia - kwi 23 2011
Czarni Gorzyce11Start Pietrowice Wielkie
Borowik Szczejkowice11Gwiazda Skrzyszów
GKS 1962 Jastrzębie 00Włókniarz Nędza
Górnik Pszów12Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik14LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice31Jedność Jejkowice
Forteca Świerklany40Płomień Połomia
Rafako Racibórz21Silesia Lubomia
Kolejka 19 - 16-17 kwietnia - kwi 16 2011
Naprzód Syrynia11Forteca Świerklany
Jedność Jejkowice12Rafako Racibórz
LKS Krzyżanowice20Naprzód Czyżowice
Włókniarz Nędza00Górnik Pszów
Gwiazda Skrzyszów03GKS 1962 Jastrzębie
Start Pietrowice Wielkie21Borowik Szczejkowice
Silesia Lubomia01Czarni Gorzyce
Płomień Połomia11Rymer Rybnik
Kolejka 11 - 16-17 października - kwi 13 2011
Rymer Rybnik00GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 18 - 9-10 kwietnia - kwi 10 2011
Górnik Pszów30Gwiazda Skrzyszów
Rymer Rybnik01Naprzód Syrynia
Naprzód Czyżowice21Płomień Połomia
Jedność Jejkowice10LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany41Włókniarz Nędza
Rafako Racibórz02Czarni Gorzyce
Borowik Szczejkowice32Silesia Lubomia
GKS 1962 Jastrzębie 20Start Pietrowice Wielkie
Kolejka 17 - 2-3 kwietnia - kwi 3 2011
Gwiazda Skrzyszów44Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice00Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia12Naprzód Czyżowice
Włókniarz Nędza12Rymer Rybnik
Start Pietrowice Wielkie13Górnik Pszów
Silesia Lubomia05GKS 1962 Jastrzębie
Czarni Gorzyce21Borowik Szczejkowice
Płomień Połomia42Jedność Jejkowice
Kolejka 16 - 26-27 marca - mar 27 2011
Rymer Rybnik11Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice05Włókniarz Nędza
Jedność Jejkowice11Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice30Płomień Połomia
Forteca Świerklany11Start Pietrowice Wielkie
Rafako Racibórz65Borowik Szczejkowice
GKS 1962 Jastrzębie 30Czarni Gorzyce
Górnik Pszów13Silesia Lubomia
Kolejka 15 - 11 listopada - lis 11 2010
Forteca Świerklany13Silesia Lubomia
Płomień Połomia41Rafako Racibórz
LKS Krzyżanowice21Naprzód Syrynia
Jedność Jejkowice21Włókniarz Nędza
Naprzód Czyżowice40Gwiazda Skrzyszów
Rymer Rybnik21Start Pietrowice Wielkie
Górnik Pszów40Czarni Gorzyce
GKS 1962 Jastrzębie 30Borowik Szczejkowice
Kolejka 14 - 6-7 listopada - lis 6 2010
Borowik Szczejkowice01Górnik Pszów
Silesia Lubomia31Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce11Forteca Świerklany
Start Pietrowice Wielkie22Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów11Jedność Jejkowice
Włókniarz Nędza32LKS Krzyżanowice
Naprzód Syrynia41Płomień Połomia
Rafako Racibórz08GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 13 - 30-31 października - paź 31 2010
Forteca Świerklany21Borowik Szczejkowice
Naprzód Syrynia61Rafako Racibórz
Płomień Połomia13Włókniarz Nędza
LKS Krzyżanowice23Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice40Start Pietrowice Wielkie
Naprzód Czyżowice31Silesia Lubomia
Rymer Rybnik11Czarni Gorzyce
Górnik Pszów04GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 12 - 23-24 października - paź 23 2010
GKS 1962 Jastrzębie 31Forteca Świerklany
Rafako Racibórz02Górnik Pszów
Borowik Szczejkowice15Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce22Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia24Jedność Jejkowice
Start Pietrowice Wielkie05LKS Krzyżanowice
Gwiazda Skrzyszów22Płomień Połomia
Włókniarz Nędza42Naprzód Syrynia
Kolejka 11 - 16-17 października - paź 17 2010
Forteca Świerklany11Górnik Pszów
Naprzód Czyżowice22Borowik Szczejkowice
Włókniarz Nędza01Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia21Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia12Start Pietrowice Wielkie
LKS Krzyżanowice41Silesia Lubomia
Jedność Jejkowice53Czarni Gorzyce
Kolejka 10 - 9-10 października - paź 9 2010
Górnik Pszów31Rymer Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie 52Naprzód Czyżowice
Borowik Szczejkowice13Jedność Jejkowice
Czarni Gorzyce20LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia31Płomień Połomia
Start Pietrowice Wielkie31Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów04Włókniarz Nędza
Rafako Racibórz20Forteca Świerklany
Kolejka 9 - 2-3 października - paź 2 2010
Płomień Połomia00Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice40Borowik Szczejkowice
Naprzód Czyżowice20Górnik Pszów
GKS 1962 Jastrzębie 62Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik52Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów11Rafako Racibórz
Włókniarz Nędza32Start Pietrowice Wielkie
Naprzód Syrynia01Silesia Lubomia
Kolejka 8 - 25-26 września - wrz 26 2010
Forteca Świerklany50Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz50Rymer Rybnik
Górnik Pszów21Jedność Jejkowice
GKS 1962 Jastrzębie 51LKS Krzyżanowice
Borowik Szczejkowice43Płomień Połomia
Czarni Gorzyce23Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia20Włókniarz Nędza
Start Pietrowice Wielkie50Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 7 - 18-19 września - wrz 18 2010
Gwiazda Skrzyszów13Silesia Lubomia
Włókniarz Nędza40Czarni Gorzyce
Naprzód Syrynia51Borowik Szczejkowice
Płomień Połomia21GKS 1962 Jastrzębie
LKS Krzyżanowice41Górnik Pszów
Naprzód Czyżowice02Rymer Rybnik
Jedność Jejkowice00Forteca Świerklany
Start Pietrowice Wielkie30Rafako Racibórz
Kolejka 6 - 11-12 września - wrz 12 2010
Forteca Świerklany24LKS Krzyżanowice
Rafako Racibórz10Naprzód Czyżowice
Rymer Rybnik03Jedność Jejkowice
Górnik Pszów20Płomień Połomia
GKS 1962 Jastrzębie 11Naprzód Syrynia
Borowik Szczejkowice21Włókniarz Nędza
Czarni Gorzyce02Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia02Start Pietrowice Wielkie
Kolejka 5 - 4-5 września - wrz 5 2010
Płomień Połomia01Forteca Świerklany
Silesia Lubomia20Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie21Czarni Gorzyce
Gwiazda Skrzyszów30Borowik Szczejkowice
Włókniarz Nędza12GKS 1962 Jastrzębie
Naprzód Syrynia14Górnik Pszów
LKS Krzyżanowice22Rymer Rybnik
Jedność Jejkowice01Naprzód Czyżowice
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia - sie 29 2010
Forteca Świerklany41Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce26Silesia Lubomia
Rafako Racibórz00Jedność Jejkowice
Naprzód Czyżowice11LKS Krzyżanowice
Rymer Rybnik12Płomień Połomia
Górnik Pszów23Włókniarz Nędza
GKS 1962 Jastrzębie 41Gwiazda Skrzyszów
Borowik Szczejkowice03Start Pietrowice Wielkie
Kolejka 3 - 25 sierpnia - sie 25 2010
Czarni Gorzyce25Rafako Racibórz
Silesia Lubomia11Borowik Szczejkowice
Start Pietrowice Wielkie11GKS 1962 Jastrzębie
Gwiazda Skrzyszów05Górnik Pszów
Włókniarz Nędza01Forteca Świerklany
Naprzód Syrynia12Rymer Rybnik
Płomień Połomia00Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice31Jedność Jejkowice
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia - sie 21 2010
Górnik Pszów12Start Pietrowice Wielkie
GKS 1962 Jastrzębie 20Silesia Lubomia
Borowik Szczejkowice21Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany20Gwiazda Skrzyszów
Rafako Racibórz42LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice00Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice20Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik21Włókniarz Nędza
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia - sie 14 2010
Start Pietrowice Wielkie12Forteca Świerklany
Borowik Szczejkowice20Rafako Racibórz
Czarni Gorzyce15GKS 1962 Jastrzębie
Silesia Lubomia43Górnik Pszów
Gwiazda Skrzyszów01Rymer Rybnik
Włókniarz Nędza21Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia12Jedność Jejkowice
Płomień Połomia13LKS Krzyżanowice
  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook