Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyniki 2011-2012

Kolejka 30 - 9 czerwca - cze 9 2012
LKS Krzyżanowice72Silesia Lubomia
Forteca Świerklany32Górnik Pszów
Rafako Racibórz42Jedność Jejkowice
Włókniarz Nędza22Naprzód Syrynia
Naprzód Zawada (Wodzisław)32Naprzód Czyżowice
LKS Górki Śląskie05Start Pietrowice Wielkie
Górnik Radlin13Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa (Jastrzębie)51Rymer Rybnik
Kolejka 29 - 6 czerwca - cze 6 2012
Czarni Gorzyce10Forteca Świerklany
Silesia Lubomia10Rafako Racibórz
Rymer Rybnik04LKS Krzyżanowice
Start Pietrowice Wielkie00Górnik Radlin
Naprzód Czyżowice40LKS Górki Śląskie
Jedność Jejkowice22Włókniarz Nędza
Kolejka 28 - 2-3 czerwca - cze 3 2012
Granica Ruptawa (Jastrzębie)32Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice10Górnik Pszów
Silesia Lubomia21Rymer Rybnik
Forteca Świerklany34Start Pietrowice Wielkie
Rafako Racibórz02Włókniarz Nędza
Naprzód Zawada (Wodzisław)32Jedność Jejkowice
LKS Górki Śląskie05Naprzód Syrynia
Górnik Radlin22Naprzód Czyżowice
Kolejka 27 - 26-27 maja - maj 26 2012
Rymer Rybnik01Rafako Racibórz
Górnik Pszów23Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce00LKS Krzyżanowice
Start Pietrowice Wielkie46Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Naprzód Syrynia31Górnik Radlin
Jedność Jejkowice11LKS Górki Śląskie
Włókniarz Nędza11Naprzód Zawada (Wodzisław)
Naprzód Czyżowice22Forteca Świerklany
Kolejka 26 - 19-20 maja - maj 20 2012
Granica Ruptawa (Jastrzębie)20Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice75Start Pietrowice Wielkie
Silesia Lubomia53Czarni Gorzyce
Rymer Rybnik22Górnik Pszów
Forteca Świerklany50Naprzód Syrynia
Rafako Racibórz02Naprzód Zawada (Wodzisław)
LKS Górki Śląskie33Włókniarz Nędza
Górnik Radlin12Jedność Jejkowice
Kolejka 25 - 12-13 maja - maj 12 2012
Jedność Jejkowice21Forteca Świerklany
Górnik Pszów31Rafako Racibórz
Czarni Gorzyce21Rymer Rybnik
Naprzód Czyżowice13LKS Krzyżanowice
Włókniarz Nędza33Górnik Radlin
Naprzód Zawada (Wodzisław)20LKS Górki Śląskie
Kolejka 24 - 5-6 maja - maj 6 2012
LKS Krzyżanowice30Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia12Naprzód Czyżowice
Rymer Rybnik43Start Pietrowice Wielkie
Górnik Pszów20Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany52Włókniarz Nędza
Rafako Racibórz50LKS Górki Śląskie
Górnik Radlin22Naprzód Zawada (Wodzisław)
Granica Ruptawa (Jastrzębie)13Jedność Jejkowice
Kolejka 23 - 3 maja - maj 3 2012
Czarni Gorzyce06Rafako Racibórz
Start Pietrowice Wielkie15Górnik Pszów
Naprzód Czyżowice22Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia25Silesia Lubomia
Jedność Jejkowice23LKS Krzyżanowice
Włókniarz Nędza42Granica Ruptawa (Jastrzębie)
LKS Górki Śląskie21Górnik Radlin
Naprzód Zawada (Wodzisław)14Forteca Świerklany
Kolejka 22 - 29 kwietnia - kwi 29 2012
Forteca Świerklany62LKS Górki Śląskie
LKS Krzyżanowice21Włókniarz Nędza
Silesia Lubomia10Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik12Naprzód Syrynia
Górnik Pszów21Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce00Start Pietrowice Wielkie
Rafako Racibórz20Górnik Radlin
Granica Ruptawa (Jastrzębie)02Naprzód Zawada (Wodzisław)
Kolejka 20 - 18 kwietnia - kwi 25 2012
Czarni Gorzyce10Naprzód Syrynia
Kolejka 21 - 21-22 kwietnia - kwi 21 2012
Górnik Radlin12Forteca Świerklany
Start Pietrowice Wielkie22Rafako Racibórz
Naprzód Czyżowice11Czarni Gorzyce
Naprzód Syrynia11Górnik Pszów
Jedność Jejkowice32Rymer Rybnik
Włókniarz Nędza30Silesia Lubomia
Naprzód Zawada (Wodzisław)30LKS Krzyżanowice
LKS Górki Śląskie13Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Kolejka 20 - 18 kwietnia - kwi 18 2012
Silesia Lubomia40Naprzód Zawada (Wodzisław)
Rymer Rybnik23Włókniarz Nędza
Górnik Pszów02Jedność Jejkowice
Start Pietrowice Wielkie40Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz02Forteca Świerklany
Granica Ruptawa (Jastrzębie)11Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice90LKS Górki Śląskie
Kolejka 19 - 14-15 kwietnia - kwi 15 2012
Forteca Świerklany11Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Naprzód Czyżowice41Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia03Start Pietrowice Wielkie
Jedność Jejkowice22Czarni Gorzyce
Włókniarz Nędza42Górnik Pszów
Naprzód Zawada (Wodzisław)50Rymer Rybnik
LKS Górki Śląskie03Silesia Lubomia
Górnik Radlin43LKS Krzyżanowice
Kolejka 18 - 7 kwietnia - kwi 7 2012
Rymer Rybnik50LKS Górki Śląskie
Górnik Pszów13Naprzód Zawada (Wodzisław)
Czarni Gorzyce01Włókniarz Nędza
Start Pietrowice Wielkie23Jedność Jejkowice
Naprzód Czyżowice51Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice12Forteca Świerklany
Rafako Racibórz31Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Silesia Lubomia22Górnik Radlin
Kolejka 17 - 31 marca - 1 kwietn - kwi 1 2012
Forteca Świerklany70Silesia Lubomia
Naprzód Syrynia00Rafako Racibórz
Jedność Jejkowice23Naprzód Czyżowice
Włókniarz Nędza24Start Pietrowice Wielkie
Naprzód Zawada (Wodzisław)01Czarni Gorzyce
LKS Górki Śląskie03Górnik Pszów
Górnik Radlin20Rymer Rybnik
Granica Ruptawa (Jastrzębie)31LKS Krzyżanowice
Kolejka 16 - 24 marca - mar 24 2012
Górnik Pszów31Górnik Radlin
Czarni Gorzyce31LKS Górki Śląskie
Start Pietrowice Wielkie12Naprzód Zawada (Wodzisław)
Naprzód Czyżowice23Włókniarz Nędza
Naprzód Syrynia42Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik17Forteca Świerklany
Rafako Racibórz01LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia00Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Kolejka 15 - 12-13 listopada - lis 12 2011
Jedność Jejkowice14Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia70Włókniarz Nędza
Naprzód Czyżowice12Naprzód Zawada (Wodzisław)
Start Pietrowice Wielkie47LKS Górki Śląskie
Czarni Gorzyce21Górnik Radlin
Rymer Rybnik12Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Silesia Lubomia13LKS Krzyżanowice
Górnik Pszów11Forteca Świerklany
Kolejka 14 5-6 listopada - lis 6 2011
Forteca Świerklany31Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice31Rymer Rybnik
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Górnik Pszów
Górnik Radlin43Start Pietrowice Wielkie
LKS Górki Śląskie26Naprzód Czyżowice
Naprzód Zawada (Wodzisław)14Naprzód Syrynia
Włókniarz Nędza23Jedność Jejkowice
Rafako Racibórz01Silesia Lubomia
Kolejka 13 29-30 października - paź 30 2011
Start Pietrowice Wielkie12Forteca Świerklany
Włókniarz Nędza20Rafako Racibórz
Jedność Jejkowice12Naprzód Zawada (Wodzisław)
Naprzód Syrynia50LKS Górki Śląskie
Naprzód Czyżowice22Górnik Radlin
Czarni Gorzyce20Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Górnik Pszów01LKS Krzyżanowice
Rymer Rybnik12Silesia Lubomia
Kolejka 12 22-23 października - paź 23 2011
Silesia Lubomia41Górnik Pszów
LKS Krzyżanowice00Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa (Jastrzębie)51Start Pietrowice Wielkie
Górnik Radlin14Naprzód Syrynia
LKS Górki Śląskie30Jedność Jejkowice
Naprzód Zawada (Wodzisław)11Włókniarz Nędza
Forteca Świerklany50Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz13Rymer Rybnik
Kolejka 11 15-16 października - paź 15 2011
Naprzód Zawada (Wodzisław)02Rafako Racibórz
Włókniarz Nędza21LKS Górki Śląskie
Jedność Jejkowice35Górnik Radlin
Naprzód Czyżowice42Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Start Pietrowice Wielkie34LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce11Silesia Lubomia
Górnik Pszów31Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia22Forteca Świerklany
Kolejka 10 8-9 października - paź 9 2011
Rymer Rybnik43Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia40Start Pietrowice Wielkie
LKS Krzyżanowice61Naprzód Czyżowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie)21Naprzód Syrynia
Górnik Radlin25Włókniarz Nędza
LKS Górki Śląskie12Naprzód Zawada (Wodzisław)
Forteca Świerklany41Jedność Jejkowice
Rafako Racibórz11Górnik Pszów
Kolejka 9 - 1-2 października - paź 1 2011
LKS Górki Śląskie11Rafako Racibórz
Naprzód Zawada (Wodzisław)22Górnik Radlin
Jedność Jejkowice40Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Naprzód Syrynia12LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice22Silesia Lubomia
Start Pietrowice Wielkie26Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce11Górnik Pszów
Włókniarz Nędza01Forteca Świerklany
Kolejka 8 - 24-25 września - wrz 25 2011
Górnik Pszów30Start Pietrowice Wielkie
Rymer Rybnik42Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia43Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice32Jedność Jejkowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie)60Włókniarz Nędza
Górnik Radlin22LKS Górki Śląskie
Forteca Świerklany30Naprzód Zawada (Wodzisław)
Rafako Racibórz11Czarni Gorzyce
Kolejka 7 - 17-18 września - wrz 17 2011
LKS Górki Śląskie23Forteca Świerklany
Górnik Radlin01Rafako Racibórz
Naprzód Zawada (Wodzisław)13Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Włókniarz Nędza33LKS Krzyżanowice
Jedność Jejkowice16Silesia Lubomia
Naprzód Syrynia31Rymer Rybnik
Naprzód Czyżowice32Górnik Pszów
Start Pietrowice Wielkie15Czarni Gorzyce
Kolejka 6 - 10-11 września - wrz 11 2011
Forteca Świerklany21Górnik Radlin
Górnik Pszów20Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik20Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia31Włókniarz Nędza
LKS Krzyżanowice31Naprzód Zawada (Wodzisław)
Granica Ruptawa (Jastrzębie)20LKS Górki Śląskie
Rafako Racibórz34Start Pietrowice Wielkie
Czarni Gorzyce01Naprzód Czyżowice
Kolejka 5 - 3-4 września - wrz 4 2011
Górnik Radlin22Granica Ruptawa (Jastrzębie)
LKS Górki Śląskie05LKS Krzyżanowice
Naprzód Zawada (Wodzisław)00Silesia Lubomia
Włókniarz Nędza21Rymer Rybnik
Jedność Jejkowice21Górnik Pszów
Naprzód Syrynia21Czarni Gorzyce
Naprzód Czyżowice42Start Pietrowice Wielkie
Forteca Świerklany70Rafako Racibórz
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia - sie 27 2011
Start Pietrowice Wielkie14Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce01Jedność Jejkowice
Górnik Pszów21Włókniarz Nędza
Rymer Rybnik24Naprzód Zawada (Wodzisław)
Silesia Lubomia51LKS Górki Śląskie
LKS Krzyżanowice31Górnik Radlin
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Forteca Świerklany
Rafako Racibórz20Naprzód Czyżowice
Kolejka 3 - 24 sierpnia - sie 24 2011
Granica Ruptawa (Jastrzębie)01Rafako Racibórz
Górnik Radlin11Silesia Lubomia
LKS Górki Śląskie02Rymer Rybnik
Naprzód Zawada (Wodzisław)02Górnik Pszów
Włókniarz Nędza00Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice02Start Pietrowice Wielkie
Naprzód Syrynia80Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany60LKS Krzyżanowice
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia - sie 21 2011
Naprzód Czyżowice23Jedność Jejkowice
Start Pietrowice Wielkie04Włókniarz Nędza
Czarni Gorzyce21Naprzód Zawada (Wodzisław)
Górnik Pszów30LKS Górki Śląskie
Rymer Rybnik04Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice12Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Silesia Lubomia32Forteca Świerklany
Rafako Racibórz12Naprzód Syrynia
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia - sie 14 2011
Forteca Świerklany51Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice02Rafako Racibórz
Granica Ruptawa (Jastrzębie)32Silesia Lubomia
Górnik Radlin13Górnik Pszów
LKS Górki Śląskie22Czarni Gorzyce
Naprzód Zawada (Wodzisław)50Start Pietrowice Wielkie
Włókniarz Nędza62Naprzód Czyżowice
Jedność Jejkowice14Naprzód Syrynia
  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook