Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyniki 2013-2014

Kolejka 30 - 14 czerwca - cze 14 2014
Górnik Pszów11Forteca Świerklany
GTS Bojszowy32KS Wisła
Gwarek Ornontowice12GKS 1962 Jastrzębie
Spójnia Landek11Podlesianka Katowice
GKS II Katowice42Czarni-Góral Żywiec
Iskra Pszczyna14AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice31Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica00Krupiński Suszec
Kolejka 29 - 7 czerwca - cze 7 2014
Krupiński Suszec13GTS Bojszowy
Unia Racibórz02Drzewiarz Jasienica
AKS Mikołów01Jedność 32 Przyszowice
Czarni-Góral Żywiec45Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice25GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 42Spójnia Landek
KS Wisła13Górnik Pszów
Forteca Świerklany11Gwarek Ornontowice
Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca - cze 1 2014
Spójnia Landek25Forteca Świerklany
GTS Bojszowy32Górnik Pszów
Gwarek Ornontowice41KS Wisła
GKS II Katowice31GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna51Podlesianka Katowice
Jedność 32 Przyszowice73Czarni-Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica10AKS Mikołów
Krupiński Suszec10Unia Racibórz
Kolejka 27 - 24-25 maja - maj 24 2014
Unia Racibórz31GTS Bojszowy
AKS Mikołów10Krupiński Suszec
Czarni-Góral Żywiec03Drzewiarz Jasienica
Podlesianka Katowice21Jedność 32 Przyszowice
GKS 1962 Jastrzębie 41Iskra Pszczyna
KS Wisła20Spójnia Landek
Górnik Pszów21Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany21GKS II Katowice
Kolejka 26 - 17-18 maja - maj 18 2014
GTS Bojszowy14Gwarek Ornontowice
Spójnia Landek43Górnik Pszów
GKS II Katowice60KS Wisła
Jedność 32 Przyszowice20GKS 1962 Jastrzębie
Drzewiarz Jasienica01Podlesianka Katowice
Krupiński Suszec12Czarni-Góral Żywiec
Unia Racibórz30AKS Mikołów
Iskra Pszczyna32Forteca Świerklany
Kolejka 25 - 10-11 maja - maj 11 2014
AKS Mikołów13GTS Bojszowy
Czarni-Góral Żywiec20Unia Racibórz
Podlesianka Katowice10Krupiński Suszec
GKS 1962 Jastrzębie 40Drzewiarz Jasienica
KS Wisła01Iskra Pszczyna
Górnik Pszów22GKS II Katowice
Gwarek Ornontowice12Spójnia Landek
Forteca Świerklany30Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 24 - 3-4 maja - maj 3 2014
Drzewiarz Jasienica11Forteca Świerklany
GTS Bojszowy21Spójnia Landek
GKS II Katowice21Gwarek Ornontowice
Iskra Pszczyna20Górnik Pszów
Jedność 32 Przyszowice40KS Wisła
Krupiński Suszec01GKS 1962 Jastrzębie
Unia Racibórz20Podlesianka Katowice
AKS Mikołów14Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 23 - 29 kwietnia - kwi 29 2014
Czarni-Góral Żywiec21GTS Bojszowy
Podlesianka Katowice03AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 80Unia Racibórz
KS Wisła13Drzewiarz Jasienica
Górnik Pszów23Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice11Iskra Pszczyna
Spójnia Landek22GKS II Katowice
Forteca Świerklany11Krupiński Suszec
Kolejka 22 - 26 kwietnia - kwi 26 2014
Unia Racibórz11Forteca Świerklany
GTS Bojszowy21GKS II Katowice
Iskra Pszczyna12Spójnia Landek
Jedność 32 Przyszowice04Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica12Górnik Pszów
Krupiński Suszec40KS Wisła
AKS Mikołów08GKS 1962 Jastrzębie
Czarni-Góral Żywiec53Podlesianka Katowice
Kolejka 21 - 19 kwietnia - kwi 19 2014
Podlesianka Katowice11GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie 40Czarni-Góral Żywiec
KS Wisła21Unia Racibórz
Górnik Pszów41Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice02Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek13Jedność 32 Przyszowice
GKS II Katowice53Iskra Pszczyna
Forteca Świerklany01AKS Mikołów
Kolejka 20 - 12 kwietnia - kwi 12 2014
Forteca Świerklany30Czarni-Góral Żywiec
Górnik Pszów13Unia Racibórz
GTS Bojszowy11Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice33GKS II Katowice
Drzewiarz Jasienica21Spójnia Landek
Krupiński Suszec22Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów02KS Wisła
Podlesianka Katowice13GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 19 - 5 kwietnia - kwi 5 2014
Forteca Świerklany10Podlesianka Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 20GTS Bojszowy
KS Wisła01Czarni-Góral Żywiec
Górnik Pszów20AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice24Unia Racibórz
Spójnia Landek00Krupiński Suszec
GKS II Katowice11Drzewiarz Jasienica
Iskra Pszczyna31Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 18 - 29 marca - mar 29 2014
GKS 1962 Jastrzębie 10Forteca Świerklany
Iskra Pszczyna11Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy41Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec32GKS II Katowice
Unia Racibórz11Spójnia Landek
AKS Mikołów04Gwarek Ornontowice
Czarni-Góral Żywiec22Górnik Pszów
Podlesianka Katowice42KS Wisła
Kolejka 17 - 22 marca - mar 22 2014
GKS 1962 Jastrzębie 91KS Wisła
Górnik Pszów12Podlesianka Katowice
Gwarek Ornontowice62Czarni-Góral Żywiec
Spójnia Landek14AKS Mikołów
GKS II Katowice42Unia Racibórz
Iskra Pszczyna15Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice33Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany50GTS Bojszowy
Kolejka 13 - 26-27 października - lis 26 2013
KS Wisła22Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie 51GKS II Katowice
Podlesianka Katowice04Iskra Pszczyna
Czarni-Góral Żywiec61Jedność 32 Przyszowice
AKS Mikołów12Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz10Krupiński Suszec
Kolejka 16 - 16-17 listopada - lis 17 2013
Forteca Świerklany10KS Wisła
GTS Bojszowy21Drzewiarz Jasienica
Krupiński Suszec11Jedność 32 Przyszowice
Unia Racibórz12Iskra Pszczyna
AKS Mikołów24GKS II Katowice
Czarni-Góral Żywiec00Spójnia Landek
Podlesianka Katowice14Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie 50Górnik Pszów
Kolejka 15 - 9-10 listopada - lis 10 2013
Forteca Świerklany23Górnik Pszów
KS Wisła26GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie 31Gwarek Ornontowice
Podlesianka Katowice10Spójnia Landek
Czarni-Góral Żywiec50GKS II Katowice
AKS Mikołów24Iskra Pszczyna
Unia Racibórz22Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec20Drzewiarz Jasienica
Kolejka 14 - 2-3 listopada - lis 2 2013
Górnik Pszów24KS Wisła
GTS Bojszowy01Krupiński Suszec
Drzewiarz Jasienica31Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice40AKS Mikołów
Iskra Pszczyna33Czarni-Góral Żywiec
GKS II Katowice22Podlesianka Katowice
Spójnia Landek14GKS 1962 Jastrzębie
Gwarek Ornontowice41Forteca Świerklany
Kolejka 13 - 26-27 października - paź 27 2013
Forteca Świerklany22Spójnia Landek
Górnik Pszów22GTS Bojszowy
Kolejka 12 - 19-20 października - paź 20 2013
GKS II Katowice43Forteca Świerklany
GTS Bojszowy33Unia Racibórz
Krupiński Suszec51AKS Mikołów
Drzewiarz Jasienica22Czarni-Góral Żywiec
Jedność 32 Przyszowice42Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna11GKS 1962 Jastrzębie
Spójnia Landek11KS Wisła
Gwarek Ornontowice10Górnik Pszów
Kolejka 11 - 12-13 października - paź 13 2013
Forteca Świerklany01Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice21GTS Bojszowy
Górnik Pszów31Spójnia Landek
KS Wisła10GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 11Jedność 32 Przyszowice
Podlesianka Katowice51Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec20Krupiński Suszec
AKS Mikołów52Unia Racibórz
Kolejka 10 - 5-6 października - paź 6 2013
Jedność 32 Przyszowice41Forteca Świerklany
GTS Bojszowy40AKS Mikołów
Unia Racibórz51Czarni-Góral Żywiec
Krupiński Suszec32Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica01GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna70KS Wisła
GKS II Katowice60Górnik Pszów
Spójnia Landek01Gwarek Ornontowice
Kolejka 9 - 28-29 września - wrz 29 2013
Forteca Świerklany11Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek12GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice31GKS II Katowice
Górnik Pszów01Iskra Pszczyna
KS Wisła01Jedność 32 Przyszowice
GKS 1962 Jastrzębie 20Krupiński Suszec
Podlesianka Katowice31Unia Racibórz
Czarni-Góral Żywiec42AKS Mikołów
Kolejka 8 - 21-22 września - wrz 21 2013
Krupiński Suszec40Forteca Świerklany
GTS Bojszowy03Czarni-Góral Żywiec
AKS Mikołów00Podlesianka Katowice
Unia Racibórz03GKS 1962 Jastrzębie
Drzewiarz Jasienica11KS Wisła
Jedność 32 Przyszowice40Górnik Pszów
Iskra Pszczyna20Gwarek Ornontowice
GKS II Katowice00Spójnia Landek
Kolejka 7 - 14-15 września - wrz 15 2013
GKS II Katowice12GTS Bojszowy
Spójnia Landek12Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice12Jedność 32 Przyszowice
Górnik Pszów31Drzewiarz Jasienica
KS Wisła32Krupiński Suszec
GKS 1962 Jastrzębie 10AKS Mikołów
Podlesianka Katowice41Czarni-Góral Żywiec
Forteca Świerklany21Unia Racibórz
Kolejka 6 - 7-8 września - wrz 7 2013
AKS Mikołów20Forteca Świerklany
GTS Bojszowy20Podlesianka Katowice
Czarni-Góral Żywiec03GKS 1962 Jastrzębie
Unia Racibórz41KS Wisła
Krupiński Suszec10Górnik Pszów
Drzewiarz Jasienica13Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice20Spójnia Landek
Iskra Pszczyna30GKS II Katowice
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 wrześn - wrz 1 2013
Iskra Pszczyna01GTS Bojszowy
GKS II Katowice60Jedność 32 Przyszowice
Spójnia Landek11Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice01Krupiński Suszec
KS Wisła51AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 60Podlesianka Katowice
Unia Racibórz01Górnik Pszów
Forteca Świerklany23Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia - sie 24 2013
Podlesianka Katowice10Forteca Świerklany
GTS Bojszowy00GKS 1962 Jastrzębie
Czarni-Góral Żywiec00KS Wisła
AKS Mikołów06Górnik Pszów
Unia Racibórz15Gwarek Ornontowice
Krupiński Suszec20Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica21GKS II Katowice
Jedność 32 Przyszowice14Iskra Pszczyna
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia - sie 18 2013
Forteca Świerklany03GKS 1962 Jastrzębie
Jedność 32 Przyszowice11GTS Bojszowy
GKS II Katowice13Krupiński Suszec
Spójnia Landek04Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice31AKS Mikołów
Górnik Pszów21Czarni-Góral Żywiec
KS Wisła44Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica12Iskra Pszczyna
Kolejka 2 - 14 sierpnia - sie 14 2013
GTS Bojszowy41Forteca Świerklany
Podlesianka Katowice11Górnik Pszów
Czarni-Góral Żywiec21Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów10Spójnia Landek
Unia Racibórz11GKS II Katowice
Krupiński Suszec00Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica13Jedność 32 Przyszowice
KS Wisła05GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia - sie 10 2013
Drzewiarz Jasienica22GTS Bojszowy
Jedność 32 Przyszowice12Krupiński Suszec
Iskra Pszczyna63Unia Racibórz
GKS II Katowice20AKS Mikołów
Spójnia Landek26Czarni-Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice10Podlesianka Katowice
Górnik Pszów26GKS 1962 Jastrzębie
KS Wisła22Forteca Świerklany
  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook