Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyniki 2015-2016

Kolejka 29 - 4-5 czerwca - cze 4 2016
Drzewiarz Jasienica20GKS II Tychy
Unia Racibórz11Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice10Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne51Szczakowianka Jaworzno
Krupiński Suszec50Forteca Świerklany
GKS Radziechowy-Wieprz32Jedność 32 Przyszowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie)11GTS Bojszowy
ROW 1964 II Rybnik14Spójnia Landek
Kolejka 28 - 28-29 maja - maj 29 2016
Forteca Świerklany10Gwarek Ornontowice
GKS II Tychy11Spójnia Landek
GTS Bojszowy41ROW 1964 II Rybnik
Jedność 32 Przyszowice32Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Szczakowianka Jaworzno11GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna01Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska32Krupiński Suszec
Drzewiarz Jasienica42Unia Racibórz
Kolejka 27 - 25 maja - maj 25 2016
Spójnia Landek31GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne63Forteca Świerklany
Unia Racibórz22GKS II Tychy
Krupiński Suszec01Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice00Unia Turza Śląska
GKS Radziechowy-Wieprz31Iskra Pszczyna
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Szczakowianka Jaworzno
ROW 1964 II Rybnik10Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 26 - 21-22 maja - maj 22 2016
Forteca Świerklany02GKS Radziechowy-Wieprz
GKS II Tychy01GTS Bojszowy
Jedność 32 Przyszowice10Spójnia Landek
Szczakowianka Jaworzno41ROW 1964 II Rybnik
Iskra Pszczyna22Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Unia Turza Śląska11Polonia Łaziska Górne
Drzewiarz Jasienica00Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz21Krupiński Suszec
Kolejka 25 - 14-15 maja - maj 14 2016
ROW 1964 II Rybnik24Iskra Pszczyna
Spójnia Landek31Szczakowianka Jaworzno
GTS Bojszowy02Jedność 32 Przyszowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie)00Forteca Świerklany
GKS II Tychy11Krupiński Suszec
Gwarek Ornontowice42Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne50Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz02Unia Turza Śląska
Kolejka 24 - 7-8 maja - maj 7 2016
GKS II Tychy51Jedność 32 Przyszowice
Szczakowianka Jaworzno22GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna02Spójnia Landek
Unia Turza Śląska22Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Drzewiarz Jasienica02GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz11Polonia Łaziska Górne
Krupiński Suszec02Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany12ROW 1964 II Rybnik
Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja - kwi 30 2016
Spójnia Landek30Forteca Świerklany
Gwarek Ornontowice02GKS II Tychy
Polonia Łaziska Górne31Krupiński Suszec
GKS Radziechowy-Wieprz01Unia Racibórz
Granica Ruptawa (Jastrzębie)21Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 II Rybnik12Unia Turza Śląska
GTS Bojszowy04Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice10Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 22 - 27 kwietnia - kwi 27 2016
GKS II Tychy23Szczakowianka Jaworzno
Iskra Pszczyna21Jedność 32 Przyszowice
Unia Turza Śląska21Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica90ROW 1964 II Rybnik
Unia Racibórz13Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Krupiński Suszec02GKS Radziechowy-Wieprz
Gwarek Ornontowice14Polonia Łaziska Górne
Forteca Świerklany02GTS Bojszowy
Kolejka 21 - 23-24 kwietnia - kwi 23 2016
GKS II Tychy01Polonia Łaziska Górne
GKS Radziechowy-Wieprz10Gwarek Ornontowice
Granica Ruptawa (Jastrzębie)31Krupiński Suszec
ROW 1964 II Rybnik21Unia Racibórz
Spójnia Landek33Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy14Unia Turza Śląska
Jedność 32 Przyszowice00Forteca Świerklany
Szczakowianka Jaworzno20Iskra Pszczyna
Kolejka 20 - 16-17 kwietnia - kwi 17 2016
GKS II Tychy20Iskra Pszczyna
Unia Turza Śląska61Jedność 32 Przyszowice
Drzewiarz Jasienica30GTS Bojszowy
Unia Racibórz31Spójnia Landek
Krupiński Suszec00ROW 1964 II Rybnik
Gwarek Ornontowice11Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Polonia Łaziska Górne51GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany00Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 19 - 9-10 kwietnia - kwi 9 2016
Szczakowianka Jaworzno00Unia Turza Śląska
Iskra Pszczyna12Forteca Świerklany
GKS II Tychy00GKS Radziechowy-Wieprz
Granica Ruptawa (Jastrzębie)31Polonia Łaziska Górne
ROW 1964 II Rybnik30Gwarek Ornontowice
Spójnia Landek01Krupiński Suszec
GTS Bojszowy30Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice04Drzewiarz Jasienica
Kolejka 18 - 2-3 kwietnia - kwi 2 2016
GKS II Tychy50Forteca Świerklany
Unia Turza Śląska21Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica31Szczakowianka Jaworzno
Unia Racibórz31Jedność 32 Przyszowice
Krupiński Suszec00GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice02Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne22ROW 1964 II Rybnik
GKS Radziechowy-Wieprz10Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Kolejka 17 - 26 marca - mar 26 2016
Forteca Świerklany12Unia Turza Śląska
Granica Ruptawa (Jastrzębie)31GKS II Tychy
ROW 1964 II Rybnik02GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek31Polonia Łaziska Górne
GTS Bojszowy31Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice11Krupiński Suszec
Szczakowianka Jaworzno22Unia Racibórz
Iskra Pszczyna21Drzewiarz Jasienica
Kolejka 16 - 19-20 marca - mar 19 2016
Granica Ruptawa (Jastrzębie)32ROW 1964 II Rybnik
Drzewiarz Jasienica01Forteca Świerklany
GKS II Tychy21Unia Turza Śląska
Unia Racibórz00Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec31Szczakowianka Jaworzno
Gwarek Ornontowice11Jedność 32 Przyszowice
Polonia Łaziska Górne01GTS Bojszowy
GKS Radziechowy-Wieprz11Spójnia Landek
Kolejka 15 - 14-15 listopada - lis 15 2015
ROW 1964 II Rybnik09GKS II Tychy
Granica Ruptawa (Jastrzębie)03Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz10GTS Bojszowy
Polonia Łaziska Górne11Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice11Szczakowianka Jaworzno
Krupiński Suszec01Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica10Unia Turza Śląska
Unia Racibórz13Forteca Świerklany
Kolejka 14 - 7-8 listopada - lis 7 2015
GKS II Tychy03Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska21Unia Racibórz
Iskra Pszczyna20Gwarek Ornontowice
Szczakowianka Jaworzno11Polonia Łaziska Górne
Jedność 32 Przyszowice47GKS Radziechowy-Wieprz
GTS Bojszowy00Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Spójnia Landek12ROW 1964 II Rybnik
Forteca Świerklany03Krupiński Suszec
Kolejka 13 - 31 października - paź 31 2015
Gwarek Ornontowice00Forteca Świerklany
Spójnia Landek31GKS II Tychy
ROW 1964 II Rybnik22GTS Bojszowy
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Jedność 32 Przyszowice
GKS Radziechowy-Wieprz30Szczakowianka Jaworzno
Polonia Łaziska Górne10Iskra Pszczyna
Krupiński Suszec11Unia Turza Śląska
Unia Racibórz10Drzewiarz Jasienica
Kolejka 12 - 24-25 października - paź 25 2015
GKS II Tychy51Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica20Krupiński Suszec
Unia Turza Śląska20Gwarek Ornontowice
Iskra Pszczyna10GKS Radziechowy-Wieprz
Szczakowianka Jaworzno33Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Jedność 32 Przyszowice21ROW 1964 II Rybnik
GTS Bojszowy01Spójnia Landek
Forteca Świerklany13Polonia Łaziska Górne
Kolejka 11 - 17-18 października - paź 17 2015
GKS Radziechowy-Wieprz32Forteca Świerklany
GTS Bojszowy04GKS II Tychy
Spójnia Landek00Jedność 32 Przyszowice
ROW 1964 II Rybnik06Szczakowianka Jaworzno
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Iskra Pszczyna
Polonia Łaziska Górne30Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice21Drzewiarz Jasienica
Krupiński Suszec20Unia Racibórz
Kolejka 10 - 10-11 października - paź 11 2015
Forteca Świerklany12Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Unia Racibórz50Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica31Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska12GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna21ROW 1964 II Rybnik
Szczakowianka Jaworzno20Spójnia Landek
Jedność 32 Przyszowice12GTS Bojszowy
Krupiński Suszec15GKS II Tychy
Kolejka 9 - 3-4 października - paź 4 2015
ROW 1964 II Rybnik32Forteca Świerklany
Jedność 32 Przyszowice01GKS II Tychy
GTS Bojszowy11Szczakowianka Jaworzno
Spójnia Landek11Iskra Pszczyna
Granica Ruptawa (Jastrzębie)01Unia Turza Śląska
GKS Radziechowy-Wieprz21Drzewiarz Jasienica
Polonia Łaziska Górne31Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice01Krupiński Suszec
Kolejka 8 - 26-27 września - wrz 27 2015
GKS II Tychy23Gwarek Ornontowice
Krupiński Suszec03Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz00GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica00Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Unia Turza Śląska20ROW 1964 II Rybnik
Iskra Pszczyna60GTS Bojszowy
Szczakowianka Jaworzno02Jedność 32 Przyszowice
Forteca Świerklany01Spójnia Landek
Kolejka 7 - 19-20 września - wrz 19 2015
GTS Bojszowy21Forteca Świerklany
Szczakowianka Jaworzno21GKS II Tychy
Jedność 32 Przyszowice22Iskra Pszczyna
Spójnia Landek12Unia Turza Śląska
ROW 1964 II Rybnik11Drzewiarz Jasienica
Granica Ruptawa (Jastrzębie)12Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz02Krupiński Suszec
Polonia Łaziska Górne31Gwarek Ornontowice
Kolejka 6 - 12-13 września - wrz 13 2015
Gwarek Ornontowice41GKS Radziechowy-Wieprz
Krupiński Suszec20Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Unia Racibórz30ROW 1964 II Rybnik
Drzewiarz Jasienica24Spójnia Landek
Unia Turza Śląska30GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna00Szczakowianka Jaworzno
Polonia Łaziska Górne10GKS II Tychy
Forteca Świerklany53Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 5 - 5-6 września - wrz 5 2015
Szczakowianka Jaworzno11Forteca Świerklany
Iskra Pszczyna30GKS II Tychy
Jedność 32 Przyszowice12Unia Turza Śląska
GTS Bojszowy12Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek03Unia Racibórz
ROW 1964 II Rybnik02Krupiński Suszec
Granica Ruptawa (Jastrzębie)11Gwarek Ornontowice
GKS Radziechowy-Wieprz12Polonia Łaziska Górne
Kolejka 4 - 29-30 sierpnia - sie 30 2015
Polonia Łaziska Górne12Granica Ruptawa (Jastrzębie)
Gwarek Ornontowice50ROW 1964 II Rybnik
Krupiński Suszec10Spójnia Landek
Unia Racibórz50GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica01Jedność 32 Przyszowice
Unia Turza Śląska30Szczakowianka Jaworzno
GKS Radziechowy-Wieprz01GKS II Tychy
Forteca Świerklany00Iskra Pszczyna
Kolejka 3 - 22-23 sierpnia - sie 23 2015
Iskra Pszczyna12Unia Turza Śląska
Szczakowianka Jaworzno12Drzewiarz Jasienica
Jedność 32 Przyszowice43Unia Racibórz
GTS Bojszowy11Krupiński Suszec
Spójnia Landek11Gwarek Ornontowice
ROW 1964 II Rybnik22Polonia Łaziska Górne
Granica Ruptawa (Jastrzębie)30GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany13GKS II Tychy
Kolejka 2 - 15-16 sierpnia - sie 16 2015
GKS II Tychy51Granica Ruptawa (Jastrzębie)
GKS Radziechowy-Wieprz20ROW 1964 II Rybnik
Polonia Łaziska Górne30Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice20GTS Bojszowy
Krupiński Suszec10Jedność 32 Przyszowice
Unia Racibórz01Szczakowianka Jaworzno
Drzewiarz Jasienica21Iskra Pszczyna
Unia Turza Śląska20Forteca Świerklany
Kolejka 1 - 8-9 sierpnia - sie 9 2015
Forteca Świerklany20Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska10GKS II Tychy
Iskra Pszczyna21Unia Racibórz
Szczakowianka Jaworzno30Krupiński Suszec
Jedność 32 Przyszowice11Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy10Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek10GKS Radziechowy-Wieprz
ROW 1964 II Rybnik13Granica Ruptawa (Jastrzębie)

 

  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook