Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

FORTECA – ŻORY 0-2 (0-2)

26 maja, 2008 |

Forteca Świerklany doznała porażki na własnym stadionie z zespołem Ks ¯ory 0-2. Już w 2 minucie goście objeli prowadzenie strzałem z 20 m, mecz nie ułozył sie po naszej myśli, na dodatek pod koniec pierwszej połowy, w 44 minucie goście zdobyli drugiego gola i juz w drugiej połowie kontrolowali przebieg gry. Obiektywnie patrząc to Ks ¯ory byl zespołem lepszym i wygrał zasłużenie. No cóż gramy dalej. Skład Fortecy w tym meczu: Rugor-Garbacz(Szczesny), Szymura, Pieczka, Szypuła-Gasidło, Olszewski(c), Lubszczyk(Bochenek), Bieniek-Gąsior, Wieczorek. Rezerwa: Tecław(Gk), S.Sobik, Kąsek. Natomiast nasi juniorzy pokonali rówieśników z ¯or 3-2. Należy również podziękować naszym kibicom, którzy przez cały mecz wspierali nas głośnym dopingiem, wg szcunkowych liczb wszystkich kibiców na stadionie było ok. 500.