Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Tylko remis

18 maja, 2009 |

W meczu na szczycie A klasy FORTECA tylko zremisowała z Naprzodem Rydułtowy 2:2 (1:0). Na wysokości zadania stanął nasz napastnik Marek Gąsior zdobywając obie bramki, pierwszą w 1 minucie meczu drugą w 73 minucie. Po stworzonych sytuacjach bramkowych powinniśmy ten mecz spokojnie wygrąc, jeszcze w 75 minucie prowadziliśmy 2:1, wystarczyło przetrzymac te 15 minut, ale jak się nie wykorzystuje kilka stuprocentowych sytuacji nawet nie strzelając do pustej bramki przeciwnika to zdobywa się tylko 1 pkt, a miał byc komplet, taki był plan, nadal mamy 3 pkt. straty do Rydułtów i 6 meczy do rozegrania. Kibice dopisali – komplet, 950 osób (rekord frekwencji ).Skład Fortecy: Rugor, Pieczka, Szymura, Borkowski, Szypuła, Gasidło(Garbacz), Olszewski(c), Lubszczyk(Bieniek), Wieczorek, Gąsior, Pastuszak(Kąsek). Rezerwa: Tecław(Gk), Szczesny, Bochenek.