Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

REMIS W SYRYNI

16 października, 2011 |

W meczu wyjazdowym w Syryni zakończyła się nasza seria kolejnych zwycięstw gdzie zremisowaliśmy z tamtejszym NAPRZODEM 2-2(2-0). FORTECA szybko objęła prowadzenie w meczu. Po strzale T.Świerzyńskiego bramkę zdobył M.Wieczorek.W pierszej połowie podwyższyliśmy wynik spotkania na 2-0 po pięknym strzale z rzutu wolnego wykonanego przez B.Sikorskiego. W drugiej połowie meczu po kilku niewykorzystanych sytuacjach na podwyższenie wyniku meczu czerwoną kartką ukarany został A.Wrzask. Gospodarze rzucili się do ataków doprowadzając w samej końcówce meczu do wyrównania.Dziękujemy kibicom FORTECY za liczne przybycie i gorący doping.W meczu rezerw naszego klubu FORTECA pokonała zespół z BARANOWIC 3-1 wszystkie bramki zdobył dla naszego zespołu grający trener S.SOBIK