Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyjazdowe zwycięstwo !

27 sierpnia, 2011 |

Zwycięstwem naszej drużyny zakończyła się 4 kolejka ligi okręgowej. Forteca Świerklany pokonała Granicę Ruptawa 2:1. Mecz ułożył się dobrze dla naszego zespołu – już w trzeciej minucie objęliśmy prowadzenie po rzucie karnym wykonanym przez T. Świerzyńskiego. Gospodarze wyrównali wynik, kiedy po wyrzucie z autu przeciwnik głową umieścił piłkę w bramce. Ze względu na wąskie boisko rzuty z autu wykonywane przez Granicę Ruptawa stwarzały dzisiaj duże zagrożenie pod naszą bramką. Po strzale z wolnego B. Sikorskiego objeliśmy prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. W drugiej połowie meczu gospodarze mieli szansę na wyrównanie po podyktowaniu przez arbitra rzutu karnego, jednak strzał obronił nasz bramkarz B. Buchalik.