Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

11 listopad turniej skata sportowego – sprawozdanie

4 listopada, 2014 |

11 Listopada  w sali  GOKiR  w Świerklanach Sekcja  Skata SportowegoLKS,,FORTECA’’ŚWIERKLANY z  okazji  NARODOWEGO  ŚWIĘTA  NIEPODLEGŁOŚCI zorganizowała pod patronatem Posła na sejm Rzeczypospolitej Polskiej Henryka Siedlaczka – XXII  OTWARTY  TURNIEJ  SKATA  SPORTOWEGO O  PUCHAR WÓJTA   GMINY   ŚWIERKLANY, ROZEGRANE  ZOSTAŁY 3 SERIE   PO 36 ROZDAŃ.

W zawodach uczestniczyło 168 zawodników z 28 klubów 4 okręgów PZSkat, wyniki:

Kategoria Indywidualna

  1. Grobelny Ireneusz – WOK Gołkowice – 3498 pkt
  2. Kosteczka Jarosław – ASY Żory – 3414 pkt
  3. Skupień Eugeniusz – WISUS Żory – 3388 pkt
  4. Paulus Edward – SAMBOR Silesia Rybnik – 3369 pkt
  5. Mucha Bronisław – WOK Skrzyszów- 3137 pkt
  6. Benisz Adam – Niezrzeszony – 3116 pkt
  7. Kąsek Andrzej – JARDEX WDK Szczejkowice – 3009 pkt
  8. Płoszaj Mirosław – DK Rybnik-Chwałowice – 2998 pkt
  9. Górka Rajmund – BUK Rudy – 2935 pkt
  10. Czapla Henryk – JUBILAT Jastrzębie – 2924 pkt

  Kategoria drużynowa

  1. WISUS Żory I – 1191 pkt
  2. NORWEST Suszec – 9958 pkt
  3. LWSM Knurów – 9674 pkt

Kategoria Junior – Wojaczek Łukasz – LKS Lyski – 2160 pkt

Kategoria Kobiet – Gajda Monika – LKS Forteca Świerklany – 2598 pkt

Najstarszy Zawodnik – Krótki  Teodor  80 lat Niezrzeszony z Zebrzydowic

Najlepszy Zawodnik Gminy Świerklany– Gajda Monika – LKS Forteca Świerklany

 GRANT OUVERT

Dunst Mirosław – TKKF RELAKS Wodzisław

 SPONSORZY Turnieju:

–  Becker – Warkop Sp. z o.o.- Świerklany

–  CETUS – Energetyka Gazowa Spółka sp. z o.o.- Świerklany

–  D-ART Firma Budowlana Damian Ogrodowski – Rybnik

–  Firma Budowlana F-BUD Tomasz Fibic, Szymon Fibic Sp. j.Wodzisław Śl.

–  Bank Spółdzielczy – Jastrzębie Zdrój

–  P.H.U.”Remix” Remigiusz Kula – Jankowice

–  GOKiR Świerklany

–  Madej Wróbel Sp. z o.o.

–  Zajazd ,,Karliczek’’- Świerklany

Obsługa Turnieju:

Kierownik zawodów – Kafka Piotr

Sekretarz – Kopertowski Franciszek

Obsługa komputera -Paździor Tomasz

Sędzia główny – Kłuża Stanisław

Sędzia pomocniczy – Paździor Henryk

  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook