IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Rozpoczynamy rozgrywki – niedziela godz. 15.30.

14 marca, 2017 |

Gwiazda Skrzyszów

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich kibiców na otwarcie sezonu piłkarskiego w Świerklanach. W pierwszym meczu rundy wiosennej spotykamy się z drużyną GWIAZDY Skrzyszów. Mecz rozpocznie się o godz. 15.30, przypominamy, iż jesienią w potyczce tych drużyn zdobyliśmy 1 pkt, mecz w Skrzyszowie zakończył się remisem 1-1. Skład personalny będzie się nieco różnił od meczu jesiennego, wraz z nowym trenerem do zespołu dołączyło 5 nowych zawodników i kilku juniorów, niestety jest też parę kontuzji. Musimy patrzeć do przodu, życzymy trenerowi i drużynie rozegrania dobrych zawodów i osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Protokół:

Nie tak miała wyglądać inauguracja ligi w Świerklanach, mecz FORTECA – GWIAZDA zakończył się wynikiem 1-2 (0-1). Gwiazda Skrzyszów przy trudnej sytuacji w tabeli przyjechała do Świerklan po 3 pkt i wynik ten osiągnęła, Forteca pomimo bojowego nastawienia w końcówce meczu traci drugą bramkę. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny gości, w drugiej połowie nasz trener dokonał zmian w składzie i mecz zaczął układać się pod nasze dyktando, zdobyliśmy bramkę na 1-1 – stały fragment gry, dogranie, i bramkę zdobywa Dawid Zimoń. Wydawało się że mecz jest już pod naszą kontrolą, wtedy w polu karnym został sfaulowany, bez piłki, Dawid Zimoń, ale sędzia spotkania nie dopatrzył się karnego. Pod koniec meczu pięknym uderzeniem z dystansu popisał się zawodnik gości i piłka wylądował w samym okienku bramki Fortecy, na odrobienie straty zabrakło czasu….

Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Silesi Lubomia, mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15.30.