Forteca Świerklany

IV liga – grupa: śląska II – Aktualności, Wyniki, Mecze, Tabele, Statystyki

Wyniki 2012-2013

Kolejka 30 - 26 czerwca - cze 26 2013
Forteca Świerklany03Jedność 32 Przyszowice
Polonia Marklowice23Rekord Bielsko-Biała
Czarni-Góral Żywiec12Iskra Pszczyna
GKS II Katowice12Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy00AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice01Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz31Nadwiślan Góra
KS Wisła11GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 29 - 22 czerwca - cze 23 2013
GKS 1962 Jastrzębie 30Polonia Marklowice
Jedność 32 Przyszowice62KS Wisła
Gwarek Ornontowice21Unia Racibórz
AKS Mikołów20MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica11GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna20GKS II Katowice
Rekord Bielsko-Biała31Czarni-Góral Żywiec
Nadwiślan Góra31Forteca Świerklany
Kolejka 28 - 15-16 czerwca - cze 16 2013
Polonia Marklowice21Czarni-Góral Żywiec
GKS II Katowice12Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy32Iskra Pszczyna
MRKS Czechowice-Dziedzice01Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz04AKS Mikołów
KS Wisła04Nadwiślan Góra
GKS 1962 Jastrzębie 30Jedność 32 Przyszowice
Forteca Świerklany12Gwarek Ornontowice
Kolejka 27 - 12 czerwca - cze 12 2013
Jedność 32 Przyszowice51Polonia Marklowice
Nadwiślan Góra33GKS 1962 Jastrzębie
Gwarek Ornontowice11KS Wisła
Drzewiarz Jasienica41Unia Racibórz
Iskra Pszczyna50MRKS Czechowice-Dziedzice
Rekord Bielsko-Biała20GTS Bojszowy
Czarni-Góral Żywiec22GKS II Katowice
AKS Mikołów62Forteca Świerklany
Kolejka 26 - 8-9 czerwca - cze 9 2013
Forteca Świerklany03Drzewiarz Jasienica
Polonia Marklowice04GKS II Katowice
GTS Bojszowy40Czarni-Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice17Rekord Bielsko-Biała
Unia Racibórz04Iskra Pszczyna
KS Wisła01AKS Mikołów
GKS 1962 Jastrzębie 12Gwarek Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice08Nadwiślan Góra
Kolejka 25 - 1-2 czerwca - cze 2 2013
Nadwiślan Góra41Polonia Marklowice
Gwarek Ornontowice20Jedność 32 Przyszowice
AKS Mikołów00GKS 1962 Jastrzębie
Drzewiarz Jasienica21KS Wisła
Rekord Bielsko-Biała20Unia Racibórz
Czarni-Góral Żywiec60MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS II Katowice52GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna21Forteca Świerklany
Kolejka 24 - 30 maja - maj 30 2013
Forteca Świerklany12Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice04GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice01GKS II Katowice
Unia Racibórz21Czarni-Góral Żywiec
KS Wisła31Iskra Pszczyna
GKS 1962 Jastrzębie 21Drzewiarz Jasienica
Jedność 32 Przyszowice04AKS Mikołów
Nadwiślan Góra51Gwarek Ornontowice
Kolejka 23 - 25-26 maja - maj 25 2013
Gwarek Ornontowice40Polonia Marklowice
AKS Mikołów02Nadwiślan Góra
Drzewiarz Jasienica41Jedność 32 Przyszowice
Iskra Pszczyna12GKS 1962 Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała12KS Wisła
GKS II Katowice60Unia Racibórz
GTS Bojszowy51MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec21Forteca Świerklany
Kolejka 22 - 18-19 maja - maj 18 2013
Forteca Świerklany20GKS II Katowice
Polonia Marklowice42MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz21GTS Bojszowy
KS Wisła30Czarni-Góral Żywiec
GKS 1962 Jastrzębie 10Rekord Bielsko-Biała
Jedność 32 Przyszowice21Iskra Pszczyna
Nadwiślan Góra30Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice43AKS Mikołów
Kolejka 21 - 11-12 maja - maj 11 2013
AKS Mikołów30Polonia Marklowice
Drzewiarz Jasienica11Gwarek Ornontowice
Iskra Pszczyna23Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała60Jedność 32 Przyszowice
Czarni-Góral Żywiec12GKS 1962 Jastrzębie
GKS II Katowice02KS Wisła
MRKS Czechowice-Dziedzice25Unia Racibórz
GTS Bojszowy23Forteca Świerklany
Kolejka 20 - 4-5 maja - maj 5 2013
Forteca Świerklany10MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Marklowice10Unia Racibórz
KS Wisła20GTS Bojszowy
GKS 1962 Jastrzębie 20GKS II Katowice
Jedność 32 Przyszowice00Czarni-Góral Żywiec
Nadwiślan Góra30Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice01Iskra Pszczyna
AKS Mikołów12Drzewiarz Jasienica
Kolejka 19 - 1 maja - maj 1 2013
Drzewiarz Jasienica51Polonia Marklowice
Iskra Pszczyna10AKS Mikołów
Rekord Bielsko-Biała22Gwarek Ornontowice
Czarni-Góral Żywiec03Nadwiślan Góra
GKS II Katowice30Jedność 32 Przyszowice
GTS Bojszowy03GKS 1962 Jastrzębie
MRKS Czechowice-Dziedzice12KS Wisła
Unia Racibórz51Forteca Świerklany
Kolejka 18 - 27-28 kwietnia - kwi 27 2013
Polonia Marklowice01Forteca Świerklany
Unia Racibórz10KS Wisła
GKS II Katowice16Nadwiślan Góra
GKS 1962 Jastrzębie 21MRKS Czechowice-Dziedzice
Jedność 32 Przyszowice02GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice12Czarni-Góral Żywiec
AKS Mikołów13Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica21Iskra Pszczyna
Kolejka 17 - 30 marca - kwi 20 2013
MRKS Czechowice-Dziedzice01Jedność 32 Przyszowice
Unia Racibórz11GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna30Polonia Marklowice
Rekord Bielsko-Biała10Drzewiarz Jasienica
Czarni-Góral Żywiec32AKS Mikołów
GTS Bojszowy21Nadwiślan Góra
Kolejka 16 - 13-14 kwietnia - kwi 13 2013
GKS 1962 Jastrzębie 03Forteca Świerklany
Kolejka 17 - 30 marca - mar 30 2013
GKS II Katowice42Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany40KS Wisła
Kolejka 16 - 13-14 kwietnia - mar 13 2013
Polonia Marklowice12KS Wisła
Jedność 32 Przyszowice40Unia Racibórz
Nadwiślan Góra50MRKS Czechowice-Dziedzice
Gwarek Ornontowice00GTS Bojszowy
AKS Mikołów11GKS II Katowice
Drzewiarz Jasienica13Czarni-Góral Żywiec
Iskra Pszczyna11Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 15 - 10-11 listopada - lis 10 2012
Rekord Bielsko-Biała20Polonia Marklowice
Iskra Pszczyna01Czarni-Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica64GKS II Katowice
AKS Mikołów03GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice40MRKS Czechowice-Dziedzice
Nadwiślan Góra72Unia Racibórz
GKS 1962 Jastrzębie 12KS Wisła
Jedność 32 Przyszowice72Forteca Świerklany
Kolejka 14 - 3-4 listopada - lis 4 2012
Polonia Marklowice11GKS 1962 Jastrzębie
KS Wisła02Jedność 32 Przyszowice
Unia Racibórz04Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice04AKS Mikołów
GTS Bojszowy33Drzewiarz Jasienica
GKS II Katowice10Iskra Pszczyna
Czarni-Góral Żywiec15Rekord Bielsko-Biała
Forteca Świerklany21Nadwiślan Góra
Kolejka 13 - 27-28 października - paź 27 2012
Czarni-Góral Żywiec80Polonia Marklowice
Rekord Bielsko-Biała80GKS II Katowice
Iskra Pszczyna21GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica71MRKS Czechowice-Dziedzice
AKS Mikołów10Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice52GKS 1962 Jastrzębie
Nadwiślan Góra00KS Wisła
Gwarek Ornontowice11Forteca Świerklany
Kolejka 12 - 20-21 października - paź 21 2012
Forteca Świerklany00AKS Mikołów
Polonia Marklowice01Jedność 32 Przyszowice
GKS 1962 Jastrzębie 22Nadwiślan Góra
KS Wisła21Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz02Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice17Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy02Rekord Bielsko-Biała
GKS II Katowice13Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 11 - 13-14 października - paź 13 2012
Drzewiarz Jasienica11Forteca Świerklany
GKS II Katowice10Polonia Marklowice
Czarni-Góral Żywiec21GTS Bojszowy
Rekord Bielsko-Biała50MRKS Czechowice-Dziedzice
Iskra Pszczyna12Unia Racibórz
AKS Mikołów01KS Wisła
Gwarek Ornontowice13GKS 1962 Jastrzębie
Nadwiślan Góra25Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 10 - 6-7 października - paź 7 2012
Forteca Świerklany20Iskra Pszczyna
Polonia Marklowice13Nadwiślan Góra
Jedność 32 Przyszowice23Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie 60AKS Mikołów
KS Wisła22Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz05Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice15Czarni-Góral Żywiec
GTS Bojszowy02GKS II Katowice
Kolejka 9 - 29-30 września - wrz 30 2012
GTS Bojszowy12Polonia Marklowice
GKS II Katowice30MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec81Unia Racibórz
Iskra Pszczyna20KS Wisła
Drzewiarz Jasienica12GKS 1962 Jastrzębie
AKS Mikołów10Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice24Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała00Forteca Świerklany
Kolejka 8 - 22-23 września - wrz 23 2012
Polonia Marklowice22Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra22AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice33Drzewiarz Jasienica
GKS 1962 Jastrzębie 12Iskra Pszczyna
KS Wisła21Rekord Bielsko-Biała
Unia Racibórz00GKS II Katowice
MRKS Czechowice-Dziedzice22GTS Bojszowy
Forteca Świerklany01Czarni-Góral Żywiec
Kolejka 7 - 15-16 września - wrz 16 2012
MRKS Czechowice-Dziedzice01Polonia Marklowice
GTS Bojszowy13Unia Racibórz
Czarni-Góral Żywiec20KS Wisła
Rekord Bielsko-Biała14GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna33Jedność 32 Przyszowice
Drzewiarz Jasienica12Nadwiślan Góra
AKS Mikołów22Gwarek Ornontowice
GKS II Katowice21Forteca Świerklany
Kolejka 6 - 8-9 września - wrz 9 2012
Forteca Świerklany11GTS Bojszowy
Polonia Marklowice32AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice11Drzewiarz Jasienica
Nadwiślan Góra21Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice44Rekord Bielsko-Biała
KS Wisła00GKS II Katowice
Unia Racibórz20MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec13GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 5 - 1-2 września - wrz 1 2012
Unia Racibórz10Polonia Marklowice
GTS Bojszowy23KS Wisła
GKS II Katowice01GKS 1962 Jastrzębie
Czarni-Góral Żywiec02Jedność 32 Przyszowice
Rekord Bielsko-Biała03Nadwiślan Góra
Iskra Pszczyna11Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica10AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice11Forteca Świerklany
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia - sie 26 2012
Forteca Świerklany10Unia Racibórz
Polonia Marklowice31Drzewiarz Jasienica
AKS Mikołów04Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice14Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra01Czarni-Góral Żywiec
Jedność 32 Przyszowice35GKS II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 31GTS Bojszowy
KS Wisła50MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 3 - 18 - 19 sierpnia - sie 19 2012
Forteca Świerklany00Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice05GKS 1962 Jastrzębie
GTS Bojszowy31Jedność 32 Przyszowice
Czarni-Góral Żywiec22Gwarek Ornontowice
Rekord Bielsko-Biała20AKS Mikołów
Iskra Pszczyna31Drzewiarz Jasienica
KS Wisła21Unia Racibórz
Nadwiślan Góra31GKS II Katowice
Kolejka 2 - 15 sierpnia - sie 15 2012
KS Wisła24Forteca Świerklany
Polonia Marklowice12Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica02Rekord Bielsko-Biała
AKS Mikołów21Czarni-Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice42GKS II Katowice
Nadwiślan Góra21GTS Bojszowy
Jedność 32 Przyszowice61MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS 1962 Jastrzębie 80Unia Racibórz
Kolejka 1 - 11-12 sierpnia - sie 11 2012
KS Wisła20Polonia Marklowice
Unia Racibórz12Jedność 32 Przyszowice
MRKS Czechowice-Dziedzice06Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy52Gwarek Ornontowice
GKS II Katowice11AKS Mikołów
Czarni-Góral Żywiec42Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała30Iskra Pszczyna
Forteca Świerklany11GKS 1962 Jastrzębie
  • Tabela

    Liga okręgowa - grupa: Katowice III
    TeamMPGDPts
    Odra Centrum Wodzisław Śląski141534
    Przyszłość Rogów142031
    Naprzód Zawada (Wodzisław)141126
    Rafako Racibórz14526
    Naprzód Syrynia14424
    Odra Wodzisław Śląski14022
    Forteca Świerklany14721
    Polonia Marklowice14121
    Silesia Lubomia14-120
    LKS Krzyżanowice14-117
    Naprzód Borucin14-816
    Polonia Łaziska Rybnickie14-415
    LKS Tworków14-914
    Gwiazda Skrzyszów14-513
    Naprzód Czyżowice14-910
    KS 27 Gołkowice14-263

    Pełna tabela

  • INFO

    Jesteś zainteresowany ligą typera na swojej stronie? Skontaktuj się -> info@k4art.com

  • Facebook